Aplikacje | Applications

logo_by_cf_1
Odświeżenie logo | Redesign
1 czerwca 2016
folder_green_version_by_CF
Kolor ma znaczenie | Color has importance
8 czerwca 2016

Aplikacje | Applications

LifeLive_by_cf
[pl]

Aplikacje szturmem podbiły świat, żadne nowo powstające urządzenie mobilne bez nich się nie obędzie. Tematyki których dotyczą to nieskończona studnia pomysłów i innowacji. To wspaniałe narzędzie, z którego korzystają zarówno wielkie korporacje jak i początkujące startupy. Wykorzystywane codziennie przez miliony ludzi, dla firm to doskonałe rozwiązanie by sprzedawać produkty, dostarczać treści czy budować świadomość marki wśród konsumentów.


Zapraszamy do współpracy wszystkich poszukujących mobilnych rozwiązań dla swojego biznesu. Zaprojektujemy dla was stronę wizualną, użytecznościową i techniczną aplikacji. Pomożemy również we wdrożeniu i promocji projektu. Studio kreatywne Crystal Form – do usług!


Na grafice przedstawiamy fragment wizualizacji autorskiego projektu aplikacji LifeLive, dostarczającej informacji o lokalnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych w czasie rzeczywistym, wraz z opcją streamingu online na żywo oraz wariantem społecznościowym dla chętnych we współtworzeniu bazy wydarzeń i informacji.


Crystal Form – Do usług! Zapraszamy do kontaktu – 796 226 117 – niezmiennie pozostajemy do Waszej dyspozycji.Projekt: Artur Barcik


PROJEKT APLIKACJI

Studio kreatywne CRYSTAL FORM. Do usług.

[en]

Project of LifeLive application.


Translation...


in progress.


APPLICATION DESIGN

CRYSTAL FORM creative studio. At your service.