Identyfikacja – redesign| Redesign logo

folder_green_version_by_CF
Kolor ma znaczenie | Color has importance
8 czerwca 2016
crystal_form_nowe_uslugi_1b
Nowe usługi| New services
3 listopada 2016

Identyfikacja – redesign| Redesign logo

1
[pl]

Jak to zazwyczaj bywa latem czas pędzi jak szalony, i choć wzywają na wypoczynek góry i morza, to Studio kreatywne Crystal Form nie zwalnia tempa i działa pełną parą. A ponieważ minęło już trochę od ostatniego wpisu, śpieszymy do Was z prapremierą.

Tematem jest kompleksowy redesign identyfikacji firmy Evander, dotychczasowy pomysł wyczerpał już się jakiś czas temu, nadszedł czas na nowy i świeży wizerunek. Działalność firmy to usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji – sprawa często trudna i delikatna, wymagająca wiedzy oraz specjalistycznych umiejętności wspartych o siłę gwarantującą najwyższą ochronę i bezpieczeństwo. Czerwona tarcza z literą E wpisaną bezszeryfowym i nowoczesnym fontem, z lekkim cieniowaniem nadającym całości głębi – to znak, który uznaliśmy za spełniający wszystkie wymienione wyżej cechy, a firma Evander zyskała funkcjonalne logo. Całości dopełnia zestaw ikon, które znajdą miejsce na nowej stronie powstającej w Studiu kreatywnym Crystal Form. Gdy tylko zadebiutuje, na pewno nie omieszkamy o tym poinformować na naszym facebookowym profilu.


Wszystkich poszukujących indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do waszych wyjątkowych potrzeb, zapraszamy serdecznie do kontaktu – Studio kreatywne Crystal Form pozostaje do usług! Liczą się tylko dobre pomysły, a wycena zawsze jest darmowa >> więcej informacji >> 796 226 117 >> studio@crystalform.plProjekt: Artur Barcik


REDESIGN IDENTYFIKACJI

Studio kreatywne CRYSTAL FORM. Do usług.

[en]

Redesign of logoLOGO DESIGN

CRYSTAL FORM creative studio. At your service.