Panel logowania | Log-in panel

euforia_by_CF_3
Logo – EUFORIA
5 maja 2016
logo_by_cf_1
Odświeżenie logo | Redesign
1 czerwca 2016

Panel logowania | Log-in panel

panel_logowania_by_CF_1
[pl]

Przed wami kolejny projekt, który przygotowaliśmy na zlecenie dostawcy rozwiązań internetowych dla biznesu, firmy Intermedia z Pruszkowa. Naszym zadaniem było zaprojektowanie wyglądu panelu logowania do łączenia się z Internetem poprzez sieć typu Hot-spot, która znajduje się w kompleksie Fort Mokotów w Warszawie.


Inspiracją i materiałem wyjściowym była dla nas Brandbook (Księga znaku), którą posługuje się Fort Mokotów, a całość została wykonana zgodnie z postawionymi tam wytycznymi. Dopełnieniem jest projekt użyteczności, który zakłada jak najprostsze i najbardziej intuicyjne korzystanie z panelu przez użytkowników. Całość zamknięta w ciemnej kolorystyce tła, sprawia że projekt jest maksymalnie czysty i nienarzucający się. Wyszło tak jak zakładaliśmy – kryształowo.


Wszystkich poszukujących projektów graficznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, popartych odpowiednią analizą i fachowym podejściem do zadanego tematu, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Studio kreatywne Crystal Form – Do usług!Projekt: Artur Barcik


PROJEKT APLIKACJI

Studio kreatywne CRYSTAL FORM. Do usług.

[en]

Log-in panel


Translation...


progress


APPLICATION DESIGN

CRYSTAL FORM creative studio. At your service.